Deneme Sınavları

Toplam 14 sınav

TYT Deneme-2

tyt

Eklenme tarihi: Saturday, January 16, 8:47 AM

LGS Deneme-2

lgs

Eklenme tarihi: Sunday, January 17, 10:48 AM

TYT Deneme-1

tyt

Eklenme tarihi: Tuesday, January 19, 11:09 AM

LGS Deneme-1

lgs

Eklenme tarihi: Thursday, January 21, 6:54 PM

8. Sınıf Konu Sınırlı Deneme Sınavı (KSDS)-1

lgs

Eklenme tarihi: Saturday, January 23, 5:14 AM

TYT Deneme-3

tyt

Eklenme tarihi: Monday, January 25, 4:50 PM

6.Sınıf Seviye Belirleme Sınavı (SBS)

deneme

Eklenme tarihi: Wednesday, January 27, 12:42 PM

7.Sınıf Seviye Belirleme Sınavı (SBS)

deneme

Eklenme tarihi: Thursday, January 28, 10:00 AM

8.Sınıf Seviye Belirleme Sınavı (SBS)

deneme

Eklenme tarihi: Wednesday, March 03, 3:42 PM

LGS Deneme-3

lgs

Eklenme tarihi: Thursday, March 04, 7:14 AM

TYT Deneme 4

tyt

Eklenme tarihi: Saturday, March 13, 8:17 AM

8. Sınıf Konu Sınırlı Deneme Sınavı (KSDS)-2

lgs

Eklenme tarihi: Thursday, March 18, 3:31 PM

LGS Deneme-4

lgs

Eklenme tarihi: Thursday, March 25, 6:12 AM

LGS Deneme-5

lgs

Eklenme tarihi: Sunday, March 28, 3:51 PM